20. října 2015

POZOR POZOR HLÁŠENÍ

Vážení a milí. S těžkým srdcem vám musím oznámit, že se spolu na tomto blogu loučíme. Bylo to tu s vámi fajn ale nyní již nastal čas ... Dobře nebudu vás napínat a dramatizovat to :) Jen jsem se rozhodla pro změnu adresy.

Abych to vysvětlila. Již delší dobu mám z blogu špatný pocit. Bylo to tu takové, že tu bylo od všeho něco, ale vlastně pořádně nic. Já jsem sice taková, že se zajímám o hrozně moc věcí a moc věcí se učím a dělám a tak (proto taky pro mě bylo snazší vystudovat tři univerzity (najednou), než se rozhodnout pro jeden obor.) Ale pokud jde o mě, mám raději monotematické blogy, co se věnují jen jedné věci. 

Já začínala s knihami, postupem času jsem se snažila zapojit lásku k módě a po tom, co jsem začala chodit na kosmetický kurz, jsem pocítila touhu zkoušet nové kosmetické věci a povědět vám o tom. Ale jak jsem začala psát o jednom, hrozně mě to omezovalo v psaní o tom ostatním.

Ráda bych vám nafotila svoji sbírku čelenek, ale kterého knihomola by to zajímalo? Ráda bych vám pověděla o kosmetickém kurzu a co se tam dovím zajímavého, ale nebudu s tím otravovat? Ráda bych nafotila všechny knížky, co jsem i koupila a ukázala vám je, ale co na to asi řekne fashion maniak? Takže jsem nakonec omezila úplně všechno a dopadlo to, jak jsem už napsala. Bylo to všechno, ale na druhou stranu pořádně nic. 

Ale proto, že jsem nechtěla skončit ani s jednou oblíbenou kategorií, přemýšlela jsem jak sakra na to. A už to řeším nějakou tu dobu, dopadlo to tak, že budu blogovat na více blozích. Vlastně to nejsou samostatné blogy, budou vzájemně propojené facebookem a všem zůstává Rachel Roo, pod kterou mě znáte. Ale od nynějška bude tento blog sloužit pouze jako rozcestník na ostatní adresy, kde se budu věnovat pouze jednomu.

Možná si říkáte, jak zvládnu blogovat na x místech najednou? Nebude to tak těžké :) Prostě budu psát jako teď, jen to vždy hodím na konkrétní blog. Pro vás to znamená to, že bude pravděpodobně v beauty a fashion víc článků než doteď, protože se nebudu omezovat knihomoly a naopak se vrátí všechny možné články,co se týká knih, protože mě nebude zajímat, co na to shopaholici.

Věřím, že to bude ku prospěchu všem. Minimálně já z toho mám fakt dobrý pocit, hned se cítím víc volná a neomezená a mám radost, že budu moct realizovat všechny své nápady a nebrat už na nikoho ohled. A pro vás to znamená, že budete moc číst už jen to, co vás zajímá. Samozřejmě klidně i všechno, blokovat vás nebudu, jen když budete zlobit ;)

Na tomto blogu zatím zůstává celá dosavadní historie, články přehazuji postupně, ale nové články už budu přidávat jen tematicky.

15 komentářů:

 1. Super, já to poporuju:) Vím, že zvládáš dělat x věcí naráz a věřím, že je to dobrej tah, jak si udržet sebe sama ;)

  OdpovědětVymazat
 2. Tak držíma palce :D Ja by som niečo také určite nezvládla, máš môj obdiv :)

  OdpovědětVymazat
 3. Určitě je rozdělení lepší. Já měla původně kosmetický, ale postupem času začala přidávat i knihy, ale měla jsem pocit, že ty knihy blog ruší. Nakonec jsem taky blog rozdělila a nelituji. Kosmetický zůstal kosmetickým a knihy mají vlastní :) Ale beauty, fashion a lifestyle bych klidně nechala v jednom.
  Beauty of pink / Knižní regál

  OdpovědětVymazat
 4. Mrknu na všechny blogy, ale nejvíce se budu zajímat o ten knižní pochopitelně :)
  Hele, já řeším podobný problém. Ráda bych na blog přidávala i články z jiného soudku, ale bojím se, že pak bude takový moc roztahaný. Už takhle je o knihách, filmech, fotografování... Je to dilema.

  walletofinfinity.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 5. to je skvělý nápad. Můj blog v poslední době stagnuje ze stejného důvodu. Mám pocit, že mám neslučitelná témata a čtenářky

  OdpovědětVymazat
 6. Super, před pár dny jsem udělala totéž, měla jsem chuť přidávat recepty, něco z kosmetiky, focení a nechtělo se mi to cpát do knih. :) Ať se daří :)

  OdpovědětVymazat
 7. Tak držím palce všem tvým blogům :)))

  OdpovědětVymazat
 8. Nápad dobrý, ale mě to příjde mnohem více komplikované :/ Ale asi akždého názor no. Měj se pěkně!
  LENNY MALI i DANMARK

  OdpovědětVymazat
 9. Také teď přemýšlím o tom, že si udělám ještě jeden foodblog, abych to nemotala do sebe

  OdpovědětVymazat
 10. a jak to mas s fb? ja totir sleduji blogy hodne i pres to... jaky odkaz bude pro knihomoly? :-P

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. fb zustava pro vsechny stejny, to delit nebudu, takze odkazy budu nadale hazet tam :) a odkaz pro knihomoly je ten BOOKS, ale to ti asi doslo :)

   Vymazat
 11. Tak ať se Ti s novými blogy daří, já se určitě přijdu podívat :-)

  OdpovědětVymazat
 12. Být monotematický je pro sledovanost a úspěšnost dobré... Chápu tedy =D =D Kůrňa, že bych také přestal střílet do všeho?

  OdpovědětVymazat
 13. Tohle jsem nikdy moc nepochopila. Podle mě je dobře když je blog pestrý, každý si najde to své.
  Ale respektuji Tvoje rozhodnutí, hodně štěstí s novými blogy!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tohle je dva roky stary clanek, pres co se sem lidicky jeste poklikavaji? :) Ale i tak zpetne dekuju za nazor :)

   Vymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...