1. června 2015

MÉ NEJVĚTŠÍ BLOG ÚSPĚCHY

Tento článek byl původně v pravém sloupci na hlavní straně mého blogu, nakonec to ale bylo už dlouhé a zabíralo to moc prostoru, takže jsem se rozhodla to přehodit do samostatného článku a ve sloupci pouze odkazovat. Sepisovala jsem je postupně, jak se vše dělo, od začátků svého blogování, protože jsem měla vždy obrovskou radost a chtěla jsem se tím těšit v době, kdy budu mít špatnou náladu, abych si mohla říct, vidíš, přece jen to s tebou není tak špatný, tak klid a úsměv ! :)

Psáno chronologicky, to poslední je nejnovější úspěch :)

 • Založila jsem blog (23.2.2014). Rozhodně jedna z nejlepších věcí, co mě kdy napadla :)
 • Navázala jsem spoustu úžasných knižních spoluprací. Konkrétně nebudu vypisovat všechna, jsou uvedena v pravé liště mého blogu. Všech si nesmírně vážím a každou recenzi se snažím zpracovat opravdu svědomitě.
 • Poznala jsem a setkala se s neuvěřitelným množstvím báječných a skvělých lidí z blogového a knižního světa. O některých z nich můžu upřímně říct, že je považuji za své přátele.
 • Stránka Konec prokrastinace (40 tis. fanoušků) zveřejnila můj report o jejich přednášce.
 • Byla jsem pozvána do kina Lucerna na opravdovou a skutečnou novinářskou předpremiéru. Potkala jsem několik slavných osobností a skvěle se ztrapnila. Ale sranda byla.
 • Zjistila jsem, že Vilma Kadlečková, autorka knihy Mycelium, zná můj blog, sama mi to řekla a mám na to i svědky, takže se mi to nezdálo.
 • Stránka Fantasy (2400 fanoušků) zveřejnila můj blog na svých stránkách a vyzvala čtenáře, aby mě lajkovali, že prý stojím za to.
 • Náhodou jsem narazila na stránky jedné městské knihovny, která na svých stránkách uvádí sedm tipů na nejzajímavější knižní blogy v ČR a co nevidím, já jsem mezi nimi !!
 • CooBoo již párkrát zveřejnilo na svých fb stránkách odkaz na moji recenzi na jejich knížku, ovšem aniž bych jim ho posílala nebo je na něj nějak upozorňovala. Soudím z toho, že mě mají v hledáčku, čehož si vážím, je vždycky super, když si vás někdo všimne, aniž byste se mu nutili.
 • Už několikrát se mi stalo, že mě přes blog kontaktovali samotní autoři knih, zda-li mi mohou poslat výtisk svého díla a poprosit mě o názor a o recenzi. No věřili byste tomu? Takové důležité a úžasné lidi vážně zajímají mé připomínky!
 • Začala jsem psát pro jedno z největších internetových knihkupectví Martinus.cz. Jsem na sebe vážně pyšná, je to pocta, že mě oslovili, nepíše pro ně kde kdo.
 • Jsem jedním ze sedmi (sedmi !!! ) lidí, které si vybrala Mladá Fronta, aby pro ně psali recenze a články. Ze sedmi, jako vážně, sedm lidí ?! Sedm lidí!
 • Stala jsem se hrdou členkou jedné z dvanácti lidí tzv. #hostovskédvanáctky #hostovskéelity Nakladatelství a časopisu Host. Výběr byl prý drsný ale bylo nám řečeno, že jsme ti nejlepší z nejlepších a chtěli by s námi vytvořit skupinu nejužší spolupráce, takže se budu moci podílet na skvělých projektech a blíže nahlédnout do fungování a toho, co se děje v nakladatelství. Boží.
 • Jsem nejnovější členkou blogového týmu magazínu Neoluxor :) Co se knižního blogování týká, je to, myslím, naprostý top a špička, čeho lze dosáhnout. Časopis vychází tištěný s nákladem 100 000 kusů měsíčně. Když mi tam vyšel první článek, musela jsem vzít výtisk pro celou rodinu (tetičky, strýčkové, babičky, dědečkové, bratranci, sestřenice ... ) a rozeslat to s věnováním. Měla jsem tam jméno u článku, to se prostě muselo oslavit. Jak je to pořekadlo, "jména hloupých ... :-D 
 • Začala jsem fušovat do beauty a fashion. A překvapivě (tedy rozhodně ne u mých knižních čtenářů, ti to prý přeskakují :) ) se to setkalo vcelku s úspěchem. Nejsem žádný odborník a ani nechci být. Proto jakékoli moje testování bude tak trochu pseudo, stejně jakýkoli můj fashion článek. Co si chci zachovat, jsem já. JÁ! Trvám na tom, že mě uvidíte a poznáte za každým mým článkem. A kdo mě zná, ví jaká jsem. Na nic si nehraji, jsem střelená, jsem pro každou srandu (kterou si umím udělat i ze sebe), jsem ironická a rozhodně nejsem typická šmínková holka. Ale jinak jo, jsem holka a každá z nás se nějak obléká a každá z nás používá nějakou tu kosmetiku. Chci testovat na sobě a chci vám o tom povědět lidsky, jako bych to povídala kamarádce, co se mě zeptá v autobuse cestou do práce. Chci testovat make-up v dešti, občas si něco nanesu do oka, samozřejmě to, co tam nemá co dělat, abych vám řekla, jak moc to pálí. V oblékání budu kombinovat zásadně nekombinovatelné, budu ke všemu mít hromadu řečí.  
 • Všimlo si mě pár beauty stránek a navázala jsem s nimi spolupráci. Všimlo si mě pár fashion stránek a navázala jsem s nimi spolupráci. No vááážně, to je co :) A dokonce jsem byla už pozvaná na pár - naprosto božích - beauty či fashion eventů. Miluji to, někam jezdit, mít pořád co dělat, něco zajímavého a nového se dozvědět. 
 • Lucie van Koten z blogu Život podle Lucie (vyhrála v blogerce roku 2013) se o mě zmínila na svém semináři a když mě představovala, řekla, cituji: "přední česká blogerka". Z toho plynou dvě věci, za prvé, už můžu v klidu umřít :-D A za druhé, červenám se ještě teď a nevím, jak se toho zbavit :-D

4 komentáře:

 1. Moc a moc gratuluji, přesně tyto úspěchy a reakce čtenářů, kteří si blog oblíbí je to, co každou blogerku žene dál :)

  Sladká bruneta ♥ ... ta od Syoss

  OdpovědětVymazat
 2. Také moc a moc gratuluji :) Je skvělé se někam s blogem dotáhnout. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Teda to je skvělé, moc velká gratulace, přečetla jsem jedním dechem a jsem moc ráda za takové úspěchy v blogovém světě :-)

  OdpovědětVymazat
 4. ''Týýý jo Radunko, ty jsi tááák hustáá! Já tu fakt úplně mrkááám na dráát!'' ( :DDD)
  A teď vážně. :))
  Je to fakt dobrý, když to takhle sepíšeš je vidět co už jsi dokázala a že se pořád posouváš. A já jsem byla taky tvůj 'jen knižní čtenář', ale ty jsi byla první u koho jsem začala číst i beauty a fashion. A ty trapasy ala novinářská předpremiéra k tomu patří. Pobaví se kamarádi, čtenáři,.. :D Jen tak dál! :)

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...